JAC Heavy-Duty Construction Machine Co., Ltd.

Tel: +86-551-62297986
Fax: +86-551-62297990
E-mail: jac@jaczg.com
Osoba kontaktowa: Mr. Xie

Profil firmy
JAC Heavy-duty Construction Machine jest filią grupy JAC Motor Group, jednej z Top 500 przedsiębiorstw w Chinach. Od 2003 roku JAC energicznie się rozwija, roczny przyrost sprzedaży wynosi 50%. Naje produkty zaklasyfikować można do 15 serii, dostępne są one w 400 wariantach. Między innymi są to: 1-25T wózki widłowe diesel, 1-5T elektryczne wózki widłowe, 1-3,5T beznzynowe i gazowe (LPG) wózki widłowe.

Oprócz tego produkujemy również sprzęt magazynowy taki jak 1-2T elektryczne traktory holownicze, wózki do układania, elektryczne wózki paletowe i inne.

Celem naszej firmy jest przejęcie wiodącej pozycji na rynku producentów krajowych i międzynarodowych. Dlatego „doskonalimy nasze dobre strony, przełamujemy słąbości, dostosowujemy struktury i tworzymy nowe rozwiązania" – oto nasze wytyczne badań i rozwoju sprzętu magazynowego. W 2013 JAC uplasował się wśród 3 najlepszych producentów wózków widłowych w Chinach. Niesamowita prędkość rozwoju firmy spowodowała znaczny wzrost rozpoznawalności naszej marki w branży.

Z wielkim wsparciem formy matki JAC ma dostęp do zaawansowanych technologii i wykorzystkuje najnowocześniejsze rozwiązania w swych produktach. Forma zdobyła certyfikaty ISO9001, 1400 i 18001 i wszystkie nasze wózki widłowe posiadają certyfikaty CE.

Idąc zgodnie z planem rozwoju firmy matki JAC konstrułuje swój własny system produkcji i dystrybucji silników. W niedługiej przyszłości JAC Heavy-Duty Construction Machine Co., Ltd. Zostanie najbardizej konkurencyjnym producentem wózków widłowych w kraju i za granicą.

Zespół zarządzający

1. General Manager
2. Dyrektor techniczny
3. Wice General Manager
4. Wice General Manager
5. Centrum badań i rozwoju
6. Serwis posprzedażowy
7. Dział marketingu krajowego i zagranicznego
8. Dział marketingu częsci zamiennych
9. Dział produkcji
10. Dział zarządzania firmą

Badania i rozwój
JAC posiada centrum techniczne o standardach krajowych, dzieki czemu uzyskalismy Certyfikat High-tech Enterprise Certification.

Marketing
Sieć sprzedaży JAC skłąda się z ponad 150 krajowych dealerów odpowiedzialnych za dystrybucję w 29 prowincjach w Chinach i ponad 30 agentów z siedzibami za granicą. Dealerzy i agenci odpowiedzialni są za marketing, dostawę części zamiennych, serwis i konsultacje dla naszych klientów.