Lista Produktów

JAC Heavy-Duty Construction Machine Co., Ltd.

Tel: +86-551-62297986
Fax: +86-551-62297990
E-mail: jac@jaczg.com
Osoba kontaktowa: Mr. Xie

  1. Strona główna
  2. Produkty
Elektryczne wózki widłowe Używając elektrycznych wózków widłowych nie musisz martwić się poziom hałasu oraz o poziom spalin w powietrzu. Od momentu gdy ludzie rozpoczęli przywiązywać wagę do ochrony środowiska, elektryczne wózki widłowe stopniowo zaczęły zastępować wózki widłowe z silnikami spalinowymi .
Wózki widłowe z wysuwanym masztem Ze względu na EPS systemu (kierowniczego ze wspomaganiem elektrycznym), wózki widłowe wyposażony proste, elastyczne i znacznie bezpieczniejsze działanie układu kierowniczego.
Elektryczne wózki widłowe do układania W przypadku wysokiego bezpieczeństwa, kierownica urządzenia układania materiału jest zaprojektowany z przycisku awaryjnego odwrotnej.
Terenowe wózki widłowe System podróży i układ hydrauliczny są umieszczone z przodu wózka widłowego, odpowiadające naszej filozofii projektowania ergonomicznych.
Elektryczne wózki paletowe Uchwyt elektrycznym wózkiem widłowym jest wyposażony w wyłącznik awaryjny.
Ilość energii elektrycznej i godziny pracy mogą być wyświetlane na ekranie.
Elektryczny traktor holowniczy Z jednej strony musi on posiadać kompaktową budowę ze względu na wąskie przejścia i inne wąskie gardła natomiast z drugiej strony powinien on zapewniać wysokie zdolności holownicze w szczególności na wzniesieniach.
Traktor JAC Ciągnik JAC pochodzi z grupy kontrolnej aluminium.Rozsądne konstrukcja umożliwia wygodną obsługę i łagodzi zmęczenie pracownika.System sterowania CURTIS AC. 24V-280AH akumulator.
Niestandardowe wózki widłowe Jako doświadczony producent wózków widłowych ciężarówki, JAC oferuje klientom różnego rodzaju nietypowych wózków widłowych z załącznikami.
Silnik Silnik jest urządzeniem konwertującym energię na użyteczny ruch mechaniczny. Spala on paliwo i to jest różnica w stosunku do silnika elektrycznego, która daje moc mechaniczną bez zmiany składu materii.
Komponent OEM JAC posiada 550 sztuk sprzętu do produkcji i testowania wyrobów, w tym 50 maszyn zaawansowanego sprzętu jak: centrum TOSHIBA-BSF-150(B) NC, maszyna do mierzenia koordynantów, ogniowa maszyna do przycinania NC, plazmowa maszyna tnąca, automatyczna maszyna spawająca.

JAC Heavy-Duty Construction Machine Company jest spółką założoną w roku 2003 przez JAC MOTORS GROUP. Dzięki naszym niestrudzonym wysiłkom w ciągu ostatnich 7 lat, dziś oferujemy dla naszych globalnych klientów szeroką gamę urządzeń manipulacji materiałami. Nasze wózki widłowe posiadają certyfikat CE a silniki części produktów posiadają standard U.S. EPA, co zapewnia że są one całkowicie bezpieczne dla ludzi i środowiska.