1. Strona główna
  2. Recenzować
  • Wózki widłoweWózki widłowe często nazywane wózkami podnośnikowymi są mocnymi wózkami zaprojektowanymi do podnoszenia oraz transportu materiałów. Nowoczesny wózek widłowy zastał opracowany w roku 1920 i od tego czasu stał się niezbędnym urządzeniem na obszarze produkcji jak i w magazynach przemysłowych.
  • Wózki widłowe (serii S)W firmie JAC również produkujemy wózki widłowe serii S jako uzupełnienie do wózków widłowych serii J. Nasze wózki widłowe serii S to przede wszystkim wózki widłowe o dopuszczalnej ładowności od 1 do 10 ton z silnikami wysokoprężnymi Diesla, benzynowymi, elektrycznymi lub gazowymi (LPG).
  • Wózki widłowe z silnikiem wysokoprężnym 1 do 3.5T (seria J)Dziękujemy za zainteresowanie się naszymi wózkami widłowymi o dopuszczalnej obciążalności od 1 do 3.5T z serii J z silnikiem wysokoprężnym! Wózki widłowe z silnikiem wysokoprężnym są szeroko stosowane do podnoszenia i transportu materiałów, o dopuszczalnej ładowności od 1 do 3,5 tony.
  • Benzynowe i gazowe (LPG) wózki widłowe(seria J)Jako chiński producent benzynowych i gazowych (LPG) wózków widłowych firma JAC zobowiązuje się do satysfakcjonowania naszych globalnych klientów przez ofertę szerokiej gamy produktów takich jak wózki widłowe z silnikiem wysokoprężnym, elektryczne wózki dla palet oraz elektryczne układaczki.
  • Wózki widłowe z napędem elektrycznym prądu zmiennego (AC)Firma JAC, chiński producent wózków widłowych z napędem elektrycznym prądu zmiennego (AC) oferuje naszym globalnym klientom szeroką gamę produktów zawierającą wózki widłowe, elektryczne wózki paletowe, elektryczne układaczki palet itp.
  • Trójkołowe wózki elektryczneDziękujemy za odwiedzenie naszej strony! Jako doświadczony chiński producent elektrycznych wózków widłowych, oferujemy naszym klientom kilka rodzajów trójkołowych elektrycznych wózków widłowych o udźwigu od 1.6t do 2T.
  • Koparka gąsiennicowaOprócz koparek gąsienicowych, oferujemy również wózki widłowe, elektryczne wózki paletowe, elektryczne wózki do układania itp.