1. Strona główna
  2. Recenzować
  3. Wózki widłowe (serii S)

Nie produkujemy już tego produktu, został on usunięty z naszych półek.

W firmie JAC również produkujemy wózki widłowe serii S jako uzupełnienie do wózków widłowych serii J. Nasze wózki widłowe serii S to przede wszystkim wózki widłowe o dopuszczalnej ładowności od 1 do 10 ton z silnikami wysokoprężnymi Diesla, benzynowymi, elektrycznymi lub gazowymi (LPG).Produkty te mają na celu poprawę wydajności i zmniejszenie czasu pracy człowieka w twojej firmie. Wózki widłowe posiadają różne rozmiary, konstrukcje i dopuszczalne ładowności dzięki czemu są one stosowane w różnych aplikacjach. Na przykład, jeśli magazyn jest mały należy wybrać wózek widłowy z małym promieniem skrętu. Rzecz jasna, są jeszcze inne aspekty, które trzeba uwzględnić przy zakupie wózka widłowego. My w JAC zapraszam do prześledzenia naszej strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej o naszych wózkach widłowych serii S.

  • 1 do 3.5T Wózki widłowe z silnikiem wysokoprężnymFirma JAC jest doświadczonym chińskim producentem wózków widłowych. Głównie dostarczamy wózki widłowe z silnikiem wysokoprężnym, elektryczne wózki paletowe, elektryczne ciągniki holownicze i koparki.
  • Elektryczne wózki widłoweElektryczne wózki widłowe są coraz bardziej popularne wśród klientów z całego świata, ponieważ są one bardzo ekonomiczne i niezawodne.
  • Wózki widłowe zasilane benzynowo oraz gazowo (LPG)Wózki widłowe zasilane benzynowo oraz gazowo (LPG) są dobrą alternatywą w stosunku do wózków widłowych z silnikiem Diesla, ponieważ są one idealne zarówno do zastosowań w wewnątrz na zewnątrz budynku.